Avrupada 40 yılı aşkın süredir kullanılagelen gergi tavan sistemlerini kaynağında aldığı eğitimler ile 2002 yılında Türkiye’ ye taşımış olan ve konusunda on iki yıllık sektörel tecrübeye sahip olan ekibimiz 1 Nisan 2013 tarihi itibari ile İnnova Grup Ltd. Şti. ve Flexmat markası altında 2200 m2 kapalı 800 m2 açık alana sahip olan üretim tesisiyle yeniden yapılanmıştır. Fransa ve Almanya’ daki dev üreticilerden tedarik ettiği malzemeler ile Avrupa Birliği standartlarına uygun şekilde uygulamalar yapan ve başarılı büyük projelere imza atan firmamız; tavan aydınlatması için basit, esnek ve verimli çözümler üretmektedir…

Yurtiçi, Orta Asya Türk Cumhuriyetleri, Ortadoğu ve Amerika’ da faaliyetlerine devam ederek yurtdışında markalaşma yolunda ilerlemeye devam etmektedir. Bu yeni organizasyonunda da İnnova Grup Ltd. Şti. elektrik, aydınlatma, uzaktan kumandalı led ve fiber optik sistemleri konusunda da tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek donanım ve kalitede hizmet vermeye devam edecektir.

 

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde;
bireye ve topluma saygılı,
hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı,
sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak
Müşterileri, çalışanları ve hissedarlarının beklentilerini
en üst seviyede karşılama.

 

Vizyonumuz

Türkiye’nin sayılı firmaları arasında olmak. Yurt dışındaki pazarda rekabete ortak olmak.
Hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicilerin ilk tercihi olarak süreklilik sağlamak. Ülkemizde büyük değerlere sahip olan sosyal sorumluluk projelerine imza atmak.